Päikeseküttesüsteem AME200


Päikeseküttesüsteemi kasutatakse vee (tarbevee) soojendamiseks. Kõige efektiivsem aeg on kevadest sügiseni.


AME200 päikeseküttesüsteemi komplekti kuulub:
* 20 vaakumtoruga kollektor, * 2 soojusvahetiga 200L boiler, * juhtautomaatika koos andurite, ringluspumba ja paisupaagiga.Katusekollektori kinnitamiseks on komplektis tsinkterasest valmistatud ja pulbervärviga kaetud katusekinnitusraamid nii silekatusele, kui ka viilkatusele.

Soojussalvesti ehk boiler on valmistatud 2mm paksusest toideainetööstuses kasutatavast roostevabaterasest SUS304. Paagis on kaks 30m pikkust vasest soojusvaheti spiraali. Ühte kasutatakse päikesekollektorist tuleva soojuse ülekandmiseks tarbeveele ning teine on vaba lisalahendusteks, milleks võivad olla päikesesüsteemi liitmine põrandaküttega, maaküttepumbaga, õhksoojusvahetiga vms. Lisaküttena on kasutusel 2kW elektritenn. Paak on varustatud magneesiumelektroodiga, mis vähendab katlakivi teket.


Automaatika juhtimine on lahendatud kontrollerjuhtimisega. Tänu selgele ja arusaadavale graafilisele LCD ekraanile keskuse kattel, on kontrolleri väärtuste lugemine ja seadistamine väga lihtne. Saab jälgida temperatuure nii katusel olevas kollektoris, kui ka paagi alumises ja ülemises osas. Visuaalselt kuvatakse pumpade ringlemine. Voolukiirus kuvatakse l/s. Pumbad pärinevad Saksa tootjalt Wilo ning paisupaak Itaalia tootjalt Varem.


Kasutades antud päikeseküttesüsteemi, hoiate kokku vee soojendamisega kaasnevatelt kuludelt (väiksemad elektriarved) ning säästate loodust.


Info ning hinnapäringu korral võtke meiega ühendust!

Leiame Teile koos kõige efektiivsema viisi raha kokkuhoidmiseks!

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 |
kodulehe tegemine